Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Scaling Up Masterclass

Scaling Up metodolojisinin şirketiniz için ne anlama gelebileceğini yarım gün içinde keşfedin.
1000+
ScaleUp’a yardımcı olduk
8.9
Memnuniyet not ortalaması
#1
Scaling Up® Partner

Sağlıklı büyümenin sırları

Büyüme fırsatlarınızı belirleyin

Şirketinizde neler iyi gidiyor? Daha iyi ne yapılabilir? Neyle karşılaşacaksın? Nerede durduğunuzu keşfetmek için günlük rutinizin dışına çıkın.

Strateji geliştirmek

Anlayışınız nedir ve neyi başarmak istiyorsunuz? Başka bir deyişle, şirketinizin özü nedir? Rotanızı belirlemek için birlikte ilk taslağı oluşturuyoruz.

Diğer girişimcilerden öğrenin

Neredeyse tüm yönetim ekipleri aynı zorluklarla karşı karşıya kalıyor. Masterclass'ta hikayeler paylaşarak çok şey öğrenirsiniz.

ScaleUp uzmanı tarafından rehberlik

Koçlarımızdan biri seansı denetlerken uzun yıllardır girişimci olan ve bu metodoliji konusunda eğitilmiş olan başka bir koç size yardımcı olacak.

Scaling Up'ın gücünü keşfedin

Scaling Up metodolojisi dünya çapında binlerce şirket tarafından kullanılmaktadır. Metodolojiyi nasıl başarılı bir şekilde uygulayacağınızı öğreneceksiniz.

Hemen harekete geçin

Sadece bilgi edinmenin hiçbir faydası yoktur. Sizinle hemen harekete geçeceğiz. Bugün, şirketinizde daha fazla odaklanma, daha fazla ciro ve daha fazla eğlencenin başlangıcıdır.

Müşteri deneyimleri

ScaleUp Company’nin Büyüme Kılavuzu hakkında müşterilerin neler söylediğini burada bulabilirsiniz.

ScaleUp hakkında her şeyi gerçek uzmanlardan öğrenin!

ScaleUp uzmanlarımız, metodoloji temelinde bir şirket büyütmüş deneyimli girişimcilerdir. Masterclass sırasında size rehberlik ederler. Örnekler, alıştırmalar ve deneyimlerle desteklenmiş olarak, daha fazla büyüme için hemen yeni donanımlar edineceksiniz. 50’den fazla ScaleUp Uzmanından oluşan bir ekip, ekibinizle birlikte en zorlu girişimcilik hayalinizi inşa etmeye hazır!

Program neye benziyor?

1. Scaling Up metodolojisi

Scaling Up dünya çapında binlerce şirket tarafından kullanılan kanıtlanmış bir büyüme formülüdür. Masterclass sırasında metodoloji hakkında her şeyi öğreneceksiniz. Üç ana konuyu ele alacağız. Bunlar strateji, uygulama ve insanlardır. Tek Sayfa Stratejik Planın (OPSP) tüm yönlerini ele alıyoruz. Metodolojiyi daha iyi öğrenmek için, şirketinizin özü hakkında düşünmenizi sağlayan alıştırmalar da verilecektir. Bugünden sonra, Scaling Up temellerini biliyor olacaksınız.

2. Büyüme analizi

Organizasyonunuzun hangi evrede olduğunu ve önümüzdeki süreçte neler üzerinde çalışmanız gerektiğini biliyor musunuz? Bu bilgileri değerlendirmeyi tamamlayarak elde edersiniz. Masterclass için, o günü bir değerlendirmeyle tamamlarsınız. Doldurulan ankete dayanarak, sizinle birlikte şirketinizin büyüme hedeflerini belirliyoruz. Ayrıca hemen kullanabileceğiniz en önemli üç edinimi belirleyeceğiz. Bugünden sonra ne yapacağınızı bileceksiniz.

3. Büyüme evreleri

Daha fazla çalışanla, karmaşıklık ve bununla birlikte koordinasyon ihtiyacı artar. Bu koordinasyon organize edilmelidir. Her büyüme aşaması direnç ve tuzaklar getirir. Her aşama farklı bir yönetim tarzı ve şirket yapısı gerektirir. Masterclass sırasında beş büyüme aşaması hakkında fikir edineceksiniz, şirketinizin hangi büyüme aşamasında olduğunu bileceksiniz ve hemen başlamak için yapılacakları öğreneceksiniz.

Girişimciler ve onların yönetim ekibi için

Masterclass hem girişimcilere hem de liderlik ekiplerine açıktır. Özellikle henüz Scaling Up’a başlamamış veya yeni başlayan şirketlere odaklanır. Sadece bazı yöneticilerinin metodolojiyle çalıştığı ancak diğerlerinin çalışmadığı ekiplere de her zaman yer var!

Ne zaman katılabilirsiniz?

8+ çalışandan oluşan ekip

500+ bin Euro ciro

Hırslı ve değişime hazır

Katılım şartları

2 kişi katılım: 360€ kişi başı
3 kişi ve üzeri katılım: 295€ kişi başı
Liderlik ekibiniz ile katılın (en az 2 kişi)
Fiyatlara yer masrafları, çay kahve ve zengin ikramlar, öğle yemeği dahildir.
Fiyatlara %18 KDV dahil değildir.
Bir sonraki Masterclass Temmuz 2022’de yapılacaktır.

Yarım günde büyüme potansiyelinizi keşfetmek ister misiniz?

Masterclass’tan sonra kanıtlanmış sonuç.

Sıkça sorulan sorular

Tek kişi ile katılım mümkün mü?
Bu masterclass, şirketinizin yönetim kurulu, yönetim ekibi veya ScaleUp ekibi içindir
Scaling Up'ı kendimiz öğrenip uygulayabilir miyiz?
Uygulayabilirsiniz. Uygulamada, bazı şirketlerin bunu kendilerinin başlattığını, ancak daha sonraki süreçte rehberlik etmemiz için bize ulaştığını görüyoruz.
Masterclass şirket içinde de verilebilir mi?

Evet, verilebilir. Bunun fiyatı yarım gün için 1895€'dur. Şirketinize uygun bir ScaleUp uzmanını eşleştirmekten mutluluk duyarız. Masterclass hakkında daha fazla bilgiyi iletişim formu aracılığıyla bize bildirin.

Başka sorunuz var mı?

Masterclass hakkında başka sorunuz var mı? İletişim formu aracılığıyla bize bildirin.