Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Şirketinizle birlikte sağlıklı büyüyün!

Daha odaklı. Daha karlı. Daha özgür.

50+
ScaleUp uzmanı

2500+
ScaleUp bizimle büyüdü

10+ Yıl
Büyüme ortağı deneyimi

Şirketinizle birlikte büyüyün!

ScaleUp Company ortaklığıyla hızlı, odaklı ve daha eğlenceli şekilde büyürsünüz!

Koçluk

Ayakları yere basan, büyüme konusunda içgörü kazanmanıza ve büyümeyi denetlemenize destek olacak deneyimli girişimcilerden koçluk ve rehberlik.

ScaleUp araçları

Binlerce CEO ve idari kadro üyesi tarafından kullanılan pratik araçlar ve taktikler. Sağlıklı büyüme için yol haritası.

Network

Avrupa'daki en büyük ScaleUp ağına katılın. Birbirinizi daha yüksek bir seviyeye taşımak için diğer girişimcilerle ve idari kadro üyeleriyle bağlantı kurun.

Danışma temposu

Başarılı bir işbirliği için danışma temposu çok önemlidir. Günlük, haftalık, aylık, üç aylık ve yıllık düzeyde, dikkatle yönetilen bir tempoda yardımcı oluyoruz.

Büyüme stratejisi

Güçlü bir stratejiniz olduğunda şirketinizin gidişatını siz belirlersiniz. Bu beceri piyasaya hakim olmanızı ve rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlayacaktır.

A takımı

Şirketinizin temel değerlerine uygun, şirket içinde ne yapması gerektiğini bilen ve yaptıkları işten keyif alan en iyi yetenekleri şirkete çekme ve elde tutma.

Scale up ile büyüme rotası

Scaling Up
Heartbeat

Bir ScaleUp uzmanıyla birlikte kendinizi ve idari kadronuzu bir sonraki evreye ulaştırın.

Scaling Up
Heartbeat Plus

Bir ScaleUp uzmanıyla tam gaz ilerlemek isteyen liderlik ekipleri için en üst düzey şirket içi çalışması.

Scale-up'lar için kanıtlanmış büyüme formülü

ScaleUp Company, girişimcilere ve ekiplerine şirketlerinin büyümesinde yardımcı olmayı amaçlar. Bunun olabilmesi için ekibin kendisinin büyümesi gerekmektedir. İster başarılı bir strateji tasarlamak ve doğrulamak olsun, ister bir idari kadro, bir büyüme kültürü oluşturmak olsun, ister tüm şirketi planlara dahil etmek olsun, bir şirketin büyümesindeki her aşama, çözümü istenilen veya beklenenden çok daha fazla zaman alabilen belirli zorluklar içermektedir.

Büyüme formülümüzün üç temel direği

1. Scaling Up ile yapılanma

Scaling Up, dünya çapında binlerce şirket tarafından kullanılmaktadır. Yöntem, büyüme için sağlıklı bir temel sağlamaktadır. ScaleUp koçumuzla bu yöntemi şirketinize yerleştirmek üzere çalışma fırsatı elde edeceksiniz. Bu yöntem, yapılanma ve tutarlılık sağlar. Burada ele aldığımız üç temel konu vardır ve bunlar strateji, yürütme ve insandır. Çeşitli oturumlarla, yöntemi şirketinize yerleştirme yolunda size yardımcı oluyoruz.

2. Dikkatle yönetilen danışma temposu

Başarılı büyüme başarılı iletişim de demektir. Toplantı sıklığı şirketin kalp atışıdır. ScaleUp koçumuzla birlikte, bu tempoyu şirketinize getirmek üzere çalışma fırsatı elde edeceksiniz. Bu düzenli uygulamaları şirketinizde yerleştirerek daha iyi bir karşılıklı koordinasyon elde eder, sorunları daha hızlı çözebilir ve bunun sonucunda da şirketinizi geliştirmek için daha fazla zamana sahip olursunuz. Düzenli uygulamalar sayesinde daha fazlasını kotarır ve hedeflerinize daha kolay ulaşırsınız.

3. Ağımız aracılığıyla daha fazla ilham ve öğrenme

Avrupa'daki en büyük scale-up ağına katılın. Diğer girişimcilerle veya idari kadro üyeleriyle bağlantı kurun. En ilham verici etkinlikleri, değerli web seminerlerini ve konuk uzman oturumlarını düzenliyoruz. Bir de bunlara ek olarak, her yıl Scaling Up'ın kurucusu Verne Harnish ile bir etkinlik gerçekleştiriyoruz. Birçok değerli bilgiyi bulabileceğiniz The ScaleUp Network platformumuza da kayıt olabilirsiniz.

Birlikte çalıştığımız Scale-up’lar

Şirketinizdeki her şeyin gitgide daha da zorlaştığını mı fark ediyorsunuz? Ne yapılması gerektiğini görüyor ama nereden, kiminle ve ne zaman başlayacağınızı mı bilmiyorsunuz? Bunlar üzerinde çalışmak için iyi bir plana, daha doğru önceliklere ve zihnen rahatlığa ya da daha fazla özgürlüğe mi ihtiyacınız var?

O halde büyüme konusunda bir yol haritası için bizimle konuşmanızda fayda var.

15 - 500 Çalışan

1 - 300 Milyon Ciro

Büyüme İsteği

Müşteri deneyimleri

ScaleUp Company’nin Büyüme Kılavuzu hakkında müşterilerin neler söylediğini burada bulabilirsiniz

Hemen bir paketle başlamak mı istersiniz, yoksa sorularınız mı var?

Scale-up uzmanlarımız yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktırlar.

Sıkça sorulan sorular

Bir idari kadrom yoksa da programa katılabilir miyim?
Bu, duruma göre değişir. Sorunuza iyi bir yanıt verebilmemiz için, danışmanlarımızdan biriyle bir toplantı düzenlemeniz faydalı olacaktır.
Programa kaç kişi olarak katılabiliriz?
Tüm yönetim ekibiyle katılmanızı öneririz.
Scaling Up’ı herhangi bir şirkette uygulayabilir misiniz?
Evet, yöntemlerimiz herhangi bir şirkete uygulanabilir. Sektör veya şirkete göre farklılıklar olacaktır, ancak koçlarımız size bu konuda tecrübeleriyle yardımcı olacaklar.
Bir programın ne kadar sürüyor?
Scaling Up temel programına her zaman yönetim ekibiyle başlarız. Bir sonraki adım, tüm organizasyonu sürece dahil etmektir. Yolculuğunuzun her adımında size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Seanslar nerede düzenleniyor?
ScaleUp Company, açık program için oturumları sağlar. Şirket içi süreçlerde, lokasyonun organizasyonundan müşteri sorumludur. Seansları her zaman ofisinizin dışında almanızı tavsiye ederiz. Böylece gerçekten günlük rutinizin dışına çıkarsınız.
Bireysel seans günleri sunabiliyor musunuz?
Müşterilerimiz için belirli temalarda ekstra günler düzenliyoruz. Henüz bir müşterimiz değilseniz, size nasıl daha fazla yardımcı olabileceğimizi görmek için her zaman bize ulaşabilirsiniz.
Başka bir sorum var...

Scale-up uzmanlarımız tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırdır.

Bizimle bu link üzerinden iletişime geçiniz.