Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

ScaleUp takımımızla
tanışın

Türkiye

Ned Pamuk

Co-founder
ned@scaleupcompany.com

Mirik Castro

Co-owner
mirik@scaleupcompany.com

Bart van Nol

Co-owner
bart@scaleupcompany.com

Göksel Ersoy

COO Turkiye
goksel@scaleupcompany.com

Uluslararası

Bart van Nol

Co-owner, CEO
bart@scaleupcompany.com

Mirik Castro

Co-owner
mirik@scaleupcompany.com

Kees de Jong

Co-owner

Sascha de Lobel

COO
sascha@scaleupcompany.com

Rutger Prent

Co-owner
rutger@scaleupcompany.com

David Sluis

Co-owner
david@scaleupcompany.com

Juuleke Nijs

Proje Müdürü
juuleke@scaleupcompany.com

Bo Vermeij

Hizmet Sunumu Yöneticisi
bo@scaleupcompany.com

Danya Pels

Hizmet Sunumu Yönetici office@scaleupcompany.com

Thijs Moser

Satış & Hesaplar Müdürü
thijs@scaleupcompany.com
+31 6 15 31 82 39

Robine ter Meulen

ScaleUp Danışmanı
robine@scaleupcompany.com
+31 6 11 25 02 46

Daphne Selier

ScaleUp Danışmanı
daphne@scaleupcompany.com
+31 6 28 64 42 06

Remco Hogeveen

Pazarlama Müdürü
remcohogeveen@scaleupcompany.com

Emma de Jong

Topluluk Müdürü
emma@scaleupcompany.com

Carmen Teeuwen

Carmen Teeuwen
Dijital Marka Pazarlama Uzmanı

Tim van der Sman

Dijital Pazarlama Uzmanı
tim@scaleupcompany.com

Uma van Zon

Dijital Pazarlama Uzman Yardımcısı
uma@scaleupcompany.com

Merel Braam - van Hooft

Client Partner
merel@scaleupcompany.com

Jorine Nelissen

Client Partner
jorine@scaleupcompany.com

Bize katılmak ister misiniz?

Scale Up Danışmanı

Nasıl iyi bir izlenim bırakacağınızı herkesten daha iyi biliyor musunuz? Ve Scaling Up aracılığıyla bir girişimcilik hayalini gerçekleştirilmesine katkıda bulunabileceğiniz fikri sizi mutlu ediyor mu? O zaman hızlıca okumaya devam edin!

Müşteri Başarısı Yöneticisi

Her yeni başlayan müşteri ilişkisinden nasıl uzun bir yolculuk yapacağınızı biliyor musunuz? Analizi doğru eylemlere dönüştüren bir düşünür müsünüz? Ve müşteriyi en iyi şekilde nerede destekleyebileceğinizi bulmak için doğru soruları soruyor musunuz?